masszázs másképpen
masszázsinfó
igényes szolgáltatók igényes ügyfeleknek
érzéki masszázs
szakszerűen, tabuk nélkul
masszőzök
szakképzett masszőrhölgyek oldala
prosztata masszázs
férfibajok orvoslása kellemesen
Valóban spermaölő az alsónadrág?
Az ősember és az egyiptomiak is ágyékkötőt hordtak, a szabadszellemű görögök elegendőnek vélték a tógát férfiúi bájaik elkendőzéséhez. Hogy milyen ruhát visel a férfi, sokat elárul a személyiségéről, ahogyan az alsónadrágja is.
Az ősember és az egyiptomiak is ágyékkötőt hordtak, a szabadszellemű görögök elegendőnek vélték a tógát férfiúi bájaik elkendőzéséhez. Hogy milyen ruhát visel a férfi, sokat elárul a személyiségéről, ahogyan az alsónadrágja is.
A férfi alsónemű története átível a történelmen. Talán épp ezért meglepő néhány kutató megállapítása: miszerint alsónadrág nélkül egészségesebbek lennének a férfiak, jót tenne a termékenységüknek, ha nem viselnének semmit. A kutatás szerint a férfiak spermiumát sokkal jobban befolyásolja, hogy milyen alsónadrágot viselnek, ( vagy egyáltalán nem viselnek semmit) mint az, hogy rendszeresen fogyasztanak-e alkoholt, vagy dohányoznak-e. A nagyon szűk alsónemű nem tesz jót, ugyanis ha a herék túlságosan felmelegszenek, az ronthatja a spermiumok minőségét. A bővebb boxer típusú alsónadrágok mellett szóló érv az is, hogy a szűk fazonok kellemetlenül szoríthatják a mellékherét és az fájdalmas lehet.
Ágyékkötőt hordott az ősember, az egyiptomiak, de még a II. világháborúban harcoló japán katonák is. A görögök megoldották a tógával, amit a testük köré csavartak .
A 13. század hajnalán már minden magára adó európai férfi hordott alsógatyát. A reneszánszban kifejlesztették az alsónemű elülső részén lévő "időtakarékos" lyukat. Az ipari forradalom idején terjedt el a kezeslábas, ami egészen az 1930-as évekig hódított. Ekkoriban kezdet el az alsónadrág a mai képéhez hasonlítani. Rövid lett és a deréknál lévő pánt immár gumiból készült. Ezek voltak az első boxerek, melyek a profi boxolók viselete alapján kapták a nevüket. 1934-ben a Jockey márkájú kisgatyákon megjelentek az átlós nyílások, melyek az 1936-tól gyártott "erszényes" alsókon -mondjuk ki fecskéken- vízszintes sliccekké lettek. A második világháború alatt jelentek meg az első színes alsók. A háború után a tervezők kicsit áttervezték az aláöltözős ruhadarabot, így született meg a mai boxer legközelebbi felmenője. Az alsónadrágok divatcikké válásához azonban még kellett 20-30 év, amíg Calvin Klein, Sauvage, Ron Chereskin és Tommy Hilfiger gatyába nem rázta a színek, fazonok és anyagok kavalkádját. A boxer 1990 körül nagy változáson ment át. Ekkor láttak napvilágot a "rapper alsó" típusú és testhez álló darabok, melyek napjainkig a férfi alsóneű trend kedvencei, letúrván ezzel a fecskét a dobogóról. A mai fiatalok már "fiú bugyinak" csúfolják, amiről jobb, ha a nadrágot sötétben húzzák le. A boxer egy évtized alatt teljes győzelmet aratot felette.
Bővebb fazonú boxer, vagy hagyományos testre tapadó? A férfiak többsége az alsónadrág választásakor inkább a kényelmet és a praktikusságot tartja szem előtt.
Sokszor hallani, a ruha teszi az embert, ami részben igaz is. Hiszen sok fontos személyiségjegyre lehet következtetni belőle.
-LaM-
OMG
.jpg)
Mi a fene az a külső prosztata?
avagy a fénysebességgel terjedő hülyeség!
***